Резюме та CV. Це одне і теж?

✍️ CV або ж curriculum vitae в перекладі з латині означає «хід життя». ✅️ Докладний опис всієї вашої професійної діяльності до теперішнього моменту(досвід, публікації, гранти, стипендії). ✅️ У CV не використовуємо: жирний шрифт, курсив і т.д. ✅️ Місця роботи вказуємо в хронологічному порядку, а не навпаки, як в резюме.

✍️ Слово «резюме» має французьке коріння і в перекладі означає «підбивати підсумки». ✅️ Виділяємо кожне досягнення на певній посаді ✅️ Підкреслюємо здібності, які допомогли досягти успіху на тій чи іншій роботі.

Отже, CV - використовуйте, коли вимагає того роботодавець або коли ви претендуєте на посади у науковій, дослідницькій, академічній або медичній сферах. Резюме - у звичайному пошуку роботи. Але, складіть обидва варіанти вашого життєпису.

Студентський
рекрутинг